تبليغات X
مدل مانتو
دانلود سریال هیولا
پروفايل كاربر
نام :
سن :
جنسیت : عدم نمايش جنسيت
وضعیت تاهل : عدم نمايش وضعيت تاهل
تاریخ ثبت نام :
اخرین ورود : - در ساعت
ادرس سایت :
شناسه یاهو :


تاريخ : 15 خرداد 1397 | 10:33 | نویسنده : adorama | بازدید : 375

­

امتیاز :


طبقه بندی: ،
آرایشگاه کودک بلوار موذن,

تاريخ : 2 اسفند 1396 | 7:43 | نویسنده : adorama | بازدید : 605

بلند کردن موی کودک توصیه میشود؟ بطر کلی بلند کردن موی کودک چه مشکلاتی ممکن است برای کودک بوجود آورد؟ کم پشتی موی نوزاد دلایل خاصی دارد که بخش از انها مربوط به تغذیه مادر در دوران بارداری و بخشی دیگر عواملی هستند که به طور طبیعی منجر به کم پشتی موی نوزاد می شوند. برخی مادرها تلاش می کنند با عمل به توصیه بزرگ ترها در دوران بارداری مواد غذایی ای مصرف کنند که موی نوزاد را پرپشت و ضخیم می کند و برخی بعد از تولد نوزاد به دنبال راه هایی برای رسیدن
به این هدف هستند.با دکتر علی ناصح، فوق تخصص نوزادان و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در رابطه با علل کم پشتی موی نوزاد، اینکه چطور می توان موی نوزاد را پرپشت کرد و توصیه های قدیمی ها در این باره گفت و گو کردیم. که در ادامه بدان میپردازیم.

آیا کم پشتی موی نوزاد مشکلی دارد؟

خب باید بگوییم که کم پشتی موی نوزادان در زمان تولد بسیار طبیعی است. همانطور که پیشتر هم گفته ایم جنس موی نوزاد بسیار نازک و لطیف است و همین موضوع
باعث می شود در شرایط عادی از حالت معمول کمتر دیده شود. از طرف دیگر، این موضوع ژنتیکی است و از دوران نوزادی برخی نوزادان موی کم پشت تر و برخی موی پرپشت تری دارند. و این هرگز نباید باعث نگرانی شما والدین شود.

ریزش موی کودک طبیعی ست؟

از ۲ تا ۳ ماهگی به بعد به تدریج موی نوزاد در ناحیه پس سر که در تماس سایشی با تشک و متکا قرار دارد دچار ریزش می شود و تا چند ماه این مسئله ادامه دارد.بعد از ۸-۷ ماهگی به تدریج موهای ریخته دوباه رشد می کنند.

البته همیشه مشورت با دکتر بهترین کار است. اگر کم پشتی موی کودک تا سن ۳-۲ سالگی همچنان ادامه داشت، آن وقت باید نگران بود و برای درمان با تخصص مشورت کرد.

کمبودهای تغذیه ای بدن مادر در دوران بارداری یا شیردهی می تواند عامل کم پشتی یا ریزش موی نوزاد باشد؟ در شرایط زندگی شهری و توجه ویژه ای که اغلب والدین به تغذیه مادران دارند، بعید به نظر می رسد که کمبودهای تغذیه ای در دوران بارداری باعث کم پشتی یا نازکی موی نوزاد شود.خصوصیت فیزیولوژیک شیر مادر نیز این طور است که فقیر و غنی نمی شناسد و به بهای تضعیف مادر شیر کیفیت خوبی دارد پس شرایط زندگی مادر تاثیری در رشد موی شیرخوار ندارد و بیشتر مسئله ژنتیک در میان است.

با این حال عفونت های پوستی از جمله درماتیت سبوروییک و اگزما و مسائل آلرژیک می تواند در کندی رشد مو یا ریزش آن تاثیر داشته باشد.کمبود برخی املاح نیز می تواند باعث ریزش مو شود اما در رژیم معمول این کمبودها بروز نمی کند و نیازی به دادن مکمل به شیرخوار نیست.گاهی متخصصان پوست برای تقویت موی شیرخواران
مکمل هایی مثل بیوتین، سلنیوم، زینک و ویتامین های گروه B تجویز می کنند که چندان هم تاثیرگذار نیست.

شامپوهایی در داروخانه ها وجود دارد که گفته می شود پرپشت کننده موی کودک است. استفاده از آنها را توصیه می کنید؟ استفاده از این نوع شامپوها را در دوران نوزادی اصلا توصیه نمی کنم.کافی است در این دوران برای شستشوی سر و بدن کودک از شامپوهایی استفاده کنید که خاصیت اسیدی یا قلیایی ندارد.

در اینجا میخواهیم مورد دیگری که معمولا شنیده میشود را بررسی کنیم. برخی مادران روی سر نوزاد کلاه نمی گذارند و می گویند برای آنکه فرزندشان موی خوبی داشته باشد باید سرش هوا بخورد.

سرش هوا بخورد ؟ یک کار درست است؟

هواخوردن پوست هم در بحث سلامت پوست سر هم پوست سایر قسمت های بدن مهم است اما تحقیقی نشان نداده کلاه باعث کم پشتی یا ریزش موی نوزاد می شود. حتی توصیه می شود شب ها کلاه نخی نازکی سر نوزاد بگذارند تا از سر سرما نخورد.

به نظر شما بهتر است موی کودکان را کوتاه نگه داریم؟

ارگ با ساختار مو آشنایی داشته باشید به طور متوسط بین ۱۰۰ هزار تا ۱۵۰ هزار مو روی سر وجود دارد.این موها در زمان جنینی درست شده و در بدو تولد وجود دارند.در بعضی به طور ژنتیکی تعداد موها کمتر و خود موها نازک تر هستند. همانطور که حتما میدانید موها در زمان نوزادی نازک ترند و به تدریج با افزایش سن ضخیم تر می شوند.در حال حاضر هیچ روش علمی و اثبات شده برای تقویت و پرپشت کردن موهای طبیعی زمان کودکی وجود ندارد.کوتاه کردن و تراشیدن مو ها هم در تقویت آنها موثر نیست، اما کوتاه نگه داشتن موهای بچه ها برای شستشوی آسان و رعایت مسائل بهداشتی پیشنهاد می شود.همچنین کوتاه کردن مرتب موها ظاهر آنها را پرپشت تر و زیباتر نشان می دهد.

بلند کردن موی کودک آری یا خیر؟

اگر بخواهیم در باره مقاومت موی بلند و کوتاه صحبت کنیم باید بگوییم که به طور کلی مو ها نزدیک سر ضخیم ترند و هرچه قد آنها بلندتر می شود، نازک تر و آسیب پذیرتر می شوند.وقتی شما هر دو تا ۳ هفته یک بار نوک موهای کودک را قیچی و کوتاه کنید؛ نوک های نازک و خراب حذف می شود و همه را به یک اندازه در می آورید.به این ترتیب موها زیباتر و پرپشت تر به نظر خواهندرسید .شانه کردن و برس زدن موها هم تقویت کننده آنها نیست. بطور کلی اصلاح موی کودک بصورت مرتب توصیه می شود.

همچنین باید بگوییم که اگر موهای شیرخوار به راحتی شانه نمی شوند، استفاده از نرم کننده در حمام ضروری است و منعی ندارد و برخلاف تصور عموم نرم کننده هرگز باعث ریزش مود نمی شد.بهتر است برای بچه ها نرم کننده معمولی استفاده کنید و آن را به ساقه موها بزنید چون اگر به ریشه زدده شود، ریشه موهای کف سر نرم و روی هم خوابیده می شود و به این ترتیب موها کم پشت تر به نظر می رسند.ضمنا بستن مو های شیرخوار با کش یا گل سرهایی که باعث فشار و کشش مو می شوند به ریشه موها آسیب جدی و غیرقابل بازگشت می زند.

توصیه های طب سنتی در دوران بارداری

امروزه همگی به طب سنتی نگاه ویژه ای دارند. نظر طب سنتی درباره کم پشتی موی نوزاد در طب سنتی، کیفیت و کمیت موی نوزاد مرتبط با مزاج او است. تمام غذاهایی که مادر در بارداری مصرف می کند، باعث تغییرمزاج جنین می شود.نوزادانی که با مزاج سرد متولد می شوند، موهای روشن و کم پشت و نوزادانی که مزاج گرم دارند، مو های مشکی و پرپشت و لخت و نوزادانی که مزاج خشک دارند، موهای مجعد و کم پشت دارند.

گفتنی است مادرانی که در بارداری غذاهای گرم و تر زیاد می خورند، نوزادان مو مشکی با موهای پر و لخت دارند.اما اگر غذاهای ترش میل کنند، نوزادشان موهای کم پشت و مجعدی خواهدداشت چون مزاج تابعی از ژنتیک و تغذیه است و وقتی در دوران جنینی ایجاد شد، دیگر تغییرپذیر نیست.

در دوران کودکی و بزرگسالینیز می تواند تاحدی مزاج را اصلاح کرد اما دوران جنینی اهمیت بسیار مهمی در شکل گیری مزاج دارد و بعد از آن به تدریج نقش تغذیه کمرنگ می شود.مادرانی که می خواهند

آرایشگاه کودک داریوش
آرایشگاه کودک ملک شاه
آرایشگاه کودک بلوار موذن
آرایشگاه کودک رستاخیز

نوزادشان در آینده مو های پرپشت و ضخیمی داشته باشد، باید غذاهای گرم و تر مثل سیب، کندر و مویز مصرف کنند.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 2 اسفند 1396 | 7:39 | نویسنده : adorama | بازدید : 563

­

­

تعمیر کولر گازی هیتاچی حتما امروزه با افزایش مصرف افراد از کولر گازی ، میزان خرابی های آن نیز به طبع افزایش می یابد ، برای تعمیر کولر گازی حتما باید از یک تعمیر کار کاربلد و حرفه ای استفاده نمایید تا این که از مهارت لازم و کافی برای انجام این کار برخوردار باشد البته در بعضی از مواقعی که کولر گازی دچار مشکل می شود ممکن است سیستم برق و یا یک مشکل کوچک و ناچیز این مورد را به وجو آورده باشد شما می توانید تمامی این امور مربوط به تعمیرات کولر گازی را از ما بخواهید و برای این امر کافی است با مرکز رسمی و معتبر تعمیر ما تماس بگیرید ، ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا تمامی امور مربوط به کولر گازی شما را دوباره روبراه نماییم.برای دستیابی به پاسخ سوالات خود در خصوص مشکلات به وجود آمده در خصوص کولر گازی می توانید با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید ، مشاورین و پرسنلی بسیار با تجربه در خصوص تعمیر کولر گازی آماده پاسخ گویی به سوالات و نیاز های شما می باشد.

مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی عمدتا به دو بخش جزیی و اصلی به شمار می آید ، مشکلاتی از جمله از کار افتادن کامل کمپرسور و یا سوختگی و از بین رفتن یکسری قطعات مانند برد الکترونیکی همگی از جمله موارد مشکل اصلی به شمار می آیند که شما بایستی حتما از یک تعمیر کار کمک بگیرید، شما می توانید برای این امر با ما تماس بگیرید تا یک تعمیر کار تعمیر کولر گازی مک کوی کوی خوب و کار درست و بسیار حرفه را برای شما ارسال می نماییم تا کار شما را به بهترین نحو انجام دهد ، ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمامی پرسنل ما به خصوص تعمیرکاران ما بسیار مجرب و حرفه ای هستند و همین طور بسیار دلسوز می باشند که کار شما را طوری انجام می دهند درست همانند این که کار خود را انجام می دهند.

تعمیر کولر گازی بوش تقریبا یک کار حساس به شمار می آید که اگر توسط یک تیم حرفه ای و خوب انجام نشود ممکن است که دستگاه شما دچار یکسری مشکلات اساسی گردد از جمله این موارد می توان به مواردی اشاره نمود که شما اگر کار خود را به یک فرد تعمیرکار که به صورت متفرقه در حال انجام کار می باشد بدهید ، اگر در تعمیر او مشکلی ایجاد شود دستگاه شما را خراب نماید و یا این که در تعمیر او خلل و مشکلی وجود داشته باشد نه تنها مشکل کولر گازی شما را رفع نکرده است بلکه یک هزینه زیادی هم روی دست شما گذاشته است که شما هیج گونه نمی توانید این مشکل را جبران نمایید مگر این که هزینه همه مشکلات موجود را ازجیب خود بدهید، اما اگر شما با داشتن یکسری اطلاعات تعمیر کولر خود را به یک مجموعه و یک تیم کاربلد و با مهارت مانند مجموعه ما بسپارید ما به جرات این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که علاوه بر تعمیر کولر شما و راه اندازی درست و دقیق آن ، شما رضایت کامل از کار ما را خواهید داشت.

­

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,


سئوی حرفه ای کرج و بهینه سازی حرفه ای برای این شهر شامل چه مواردی است؟

شاید بهتر باشد در ابتدا با مفهوم­بهینه سازی و­ سئو کرج­آشنا شویم. ما در­وینتو به عنوان یکی از قدیمیترین مجموعه ای هایی که در زمینه سئو فعال است، همواره سعی کردیم که به مشتریان خود خدماتی را پیشنهاد دهیم که برای آنها مفید است، گرچه راه های کوتاه تری نیز در سئو وجود دارد که احتمال­شکست­آن در آینده بسیار بالاست .­با وجود آن که یک­شرکت خصوصی مانند­وینتو نمی تواند به تنهایی فرهنگ جامعه را تغییر دهد اما بسیار خوشحالیم­ که در سالهایی که فعالیت می کنیم، توانسته ایم نقشی در بهبود فرهنگ سئو در ایران و تغییر نگرش جامعه به سئو داشته باشیم.

ما در وینتو قبل از هر چیز مسیر درست حرک را به شما می آموزیم.­ چیزی که وینتو به تجره آموخته است این است که، هدف مناسبی برای سئو مشخص نمی شود و همین موضوع در نهایت باعث نارضایتی مشتری خواهد شد. به عنوان مثال سایتی که در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت می کند تمایل دارد که در عبارت “آشپزخانه” در گوگل رتبه کسب کند و برای این عبارت به دنبال استعلام­قیمت سئو­است. وظیفه ما به عنوان یک تیم سئو کاری و­هر سئو کار حرفه ای­این است که به مشتری خود توضیح دهد که چه کاری برای او خوب است و نتیجه مناسب ایجاد می کند و چه کاری نتیجه ندارد. هدف گذاری صحیح و اصولی در سئو می تواند کمک بسیار زیادی به شما در جهت بهبود و رشد کسب و کاری که دارید بکند. در اینجا­بیشتر با این موضوع خواهیم پرداخت. پس با وینتو همراه باشید.

­

تعریف سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

توضیحات تکمیلی درباره تعریف سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

سئو چیست

سئو­یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. (­SEO­) مخفف عبارت Search Engine Optimization است. به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو !؟

تلفظ رایج و ناصحیح این عبارت سئو است و تلفظ صحیح آن اس ایی او میباشد.

از طرفی سئو یعنی به کار بردن روش ها و تکنیکهایی که باعث میشوند امتیاز یک صفحه وب جهت نمایش در نتایج نخست موتورهای جستجو افزایش یابد. به عبارت دیگر لینک صفحه و یا صفحاتی از وب سایت شما در صدر نتایج یک جستجو در ازاء کلمات خاصی ( کلمات کلیدی مرتبط با سایت ، خدمات و یا محصولات ) قرار گیرد . اینکه امتیازبندی چگونه و بر چه اساسی انجام میشود خارج از موضوع این مطلب است ولی اهمیت سئو یه این سبب است که اکثر کاربران اینترنت جهت دسترسی به خدمات و محصولات مورد نیاز خود از موتورهای جستجو استفاده میکنند و اهمیت سئو دوچندان خواهد شد وقتی بدانیم که اکثر مردم تنها به صفحه ی اول نتایج جستجـو توجه میکنند . به طور خلاصه

­

گذشته سئو و بهینه سازی سایت

توضیحاتی مختصر درباره تاریخچه SEO و بهینه سازی سایت

کمی درباره تاریخچه SEO و بهینه سازی سایت

سئو (SEO) اگر چه موضوعی است که برای بسیاری از مردم جدید به نظر می رسد سبقه تاریخی بسیار طولانی دارد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو جریانی سیال در جهان اینترنت بوده است و ریشه های آن به اوایل دهه نود میلادی باز می گردد. اگر چه ظاهر سئو (SEO) در سال 2012 تفاوت فاحشی با اویل ظهور آن در اینترنت دارد اما تغییرات بهینه سازی برای موتورهای جستجو به راحتی قابل پیگیری است. در ابتدا تمام عملیاتی که مدیران وب سایت ها ملزم به انجام آن بودند، ارسال آدرس صفحه( یا URL)به موتورهای جستجو بود که در نهایت یک عنکبوت یا بات جهت خزش آن صفحه توسط موتور جستجو عملیات خزش و ایندکس شدن صفحات را انجام می داد. ولی به مرور رقابلت ها افزایش پیدا کرد و تلاش صرف تعریف بهتر محتوا برای عنکبوت های متورهای جستجو شد.

­مختصری در تاریخ سئو (SEO)

 • 1995 – یاهو وب دایرکتوری خودش را راه اندازی کرد.
 • 1998- گوگل راه اندازی شد، دی موز نیز در همان سال روی کار آمد.
 • 2000- یاهو آلتاویستا را رهاکرده و به جای آن از الگوریتم گوگل تبعیت کرد.
 • 2001-­ رتبه صفحه به کاربران از طریق منوی ابزار نشان داده شد.
 • 2005- تگ­NoFollow­معرفی شد.
 • 2009- گوگل الگوریتم کافئین را معرفی کرد که وظیفه اصلی در سئو(SEO) را بر عهده دارد.
 • 2011- الگوریتم پاندا به روز شد. این یک گام اساسی در تاریخ سئو (SEO) است.
 • 24 آپریل 2012- الگوریتم پنگوئن به روز شد.
 • 27 سپتامبر 2012- ای ام دی به روز شد. ( این واژه مخفف تطابق دقیق با دامنه است.)
 • 4 اکتبر 2012-­ 65 بسته اجرایی

­

وظایف موتور های جستجو

موتور های جستجو به چه صورت کار می کنند؟

موتورهای جستجو در واقع وب سایت هایی هستند که طراحی شده اند تا به مردم در یافتن محتوای مورد نظرشان کمک کنند. اینکه موتورهای جستجو چگونه کار می کنند در مورد هر کدام کمی ممکن است متفاوت باشد.

موتورهای جستجو بطور کلی­سه وظیفه برای خود قایل هستند :

1- جستجوی اینترنت، یا بخشی از آن بر اساس کلمات با اهمیت
2- فهرست کردن (Index) کلماتی که یافته اند و اینکه در کجا این کلمات یافت شده اند.
3- کمک به کاربران برای یافتن محتوای مورد نظرشان با استفاده از جستجوی یک یا چند کلمه

­

همانطور که گفتیم موتورهای جستجوگر، صفحات وب را به وسیله نرم افزار گردش کننده یا به اسم عامیانه خزندگی (عنکبوت) می یابد و لیست می کنند. طراحی سایت مناسب برای سئو، علاوه بر اینکه طبقه بندی محتوایی مناسبی باید داشته باشد، باید برای موتورهای جستجو قابل خزش باشد و سرعت لود مناسبی داشته باشد، همچنین پارامترهای تجربه کاربری بر روی دسکتاپ و موبایل را به صورت کامل رعایت کرده باشد.

خب با توجه به توضیحاتی که درباره سئو و روش های رفتاری موتورهای جستجو دادیم پرسشی در اینجا مطرح میشود.

­

سئو و بهینه سازی حرفه ای سایت کرج

سئو حرفه ای سایت کرج چیست؟

با توجه به توضیحاتی که دادیم میدانید که سئو که از کلمه انگلیسی SEO و کوتاه شده عبارت (search engine optimization) است به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. این یک تعریف کلی میباشد . با این وجود وینتو با تخصصی که در عبارات مختص کرج و­سئوی حرفه ای سایت کرج­دارد،­ میتواند در تولید محتوا و سئو مناسب برای کسانیکه دوست دارند در­کلمات کلیدی کرج­رتبه های بالاتری داشته باشند بخوبی شما را یاری کند. ما در­طراحی سایت کرج­بخوبی این موارد را رعایت میکنیم. تلاش ما همیشه این است که تولید کردن صفحات اینترنتی که برای موتورهای جستجو جذاب بوده و با امنیت و اطمینان از اینکه سایت شما به نحوه در خور و پسندیده ای مکان خود را در موتور های جستجو مخصوصا در بین رقبای کرج پیدا کرده است. در این شکل سایت به روش درستی با موتورهای جستجوکننده اینترنت تعامل پیدا کرده است. به روز و بهینه کردن صفحات وب و اینکه در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ مانند گوگل بیشترین امتیاز را داشته باشند نیز از پارامترهای موثر در سئو حرفه ای است. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند و می توان گفت سئو به مهندسی معکوس الگوریتم های رتبه بندی موتورهای جستجوگر گفته می شود با مهندسی معکوس فاکتورهای رتبه بندی مشخص می شوند و با رعایت این فاکتورها باعث افزایش رتبه سایت و حتی رسیدن به رتبه نخست نتایج جستجو می شود.

در اینجا میبایست یاد آوری کنیم که در­طراحی فروشگاه های اینترنتی کرج­نیز رعایت سئو اهمیت دو چندان دارد.

در فرآیند سئو حرفه ای، هدف گذاری صحیح بر اساس کلمات کلیدی که مخاطب هدف به دنبال آنها جستجو انجام می دهد و ایجاد صفحات فرود با محتوای غنی و همچنین بهبود فرآیندهایی مانند تجربه کاربری و نرخ تبدیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک سئو کار حرفه ای همواره می داند که سئو بخشی مجزا از محتوا، طراحی سایت، بازاریابی، برندسازی و فرآیند فروش و جذب مخاطب نیست و بنابراین تمام فرآیندها و روندهای کاری سایت را مدنظر قرار می دهد تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را بدست آورد.

­

مراحل دقیق سئو حرفه ای ،آنالیز سایت

مراحل سئو حرفه ای ،آنالیز سایت

به طور خلاصه مراحل سئو حرفه ای سایت کرج­ شامل موارد زیر است:

 • هدف گذاری، تحلیل و مشخص نمودن ساختار سایت از نظر معماری و محتوا
  طراحی سایت بر اساس اولویت های مشخص شده در سئوی محلی
  بررسی و تحلیل وضعیت سایت
  بررسی و تحلیل وضعیت رقبا
  تنظیمات سئو GWMTوآمار سایت
  بررسی خطاهای سایت و کدهای HTMLتحلیل و آنالیز کلمات کلیدی
  اصلاح ساختار و معماری سایت بر اساس کلمه های کلیدی
  بهبود کدهای خروجی و افزایش سرعت سایت
  بهینه سازی سئو داخلی، محتوای مرتبط
  افزودن تصویر گوگل و Rich snippets
  ایجاد لینک موثر مرتبط با کلمات مختص کرج
  افزایش نرخ تبدیل سایت ،CRO
  تولید رسانه های اجتماعی و انتشار آنها برای شهروندان کرج
  افزایش Authority در شبکه های اجتماعی
  انتشار مطالب سایت در وبلاگ های مرتبط استان
  تولید ویدیو و انتشار آن
  ایجاد صفحه فیسبوک و گوگل
  استفاده از تحلیل گر و گوگل و هدف گذاری
  برندسازی اینترنتی و بهبودsite links
  ایجاد صفحه فرود مناسب
  بررسی وضعیت سایت و ارائه گزارش ماهیانه

بهینه سازی سایت کرج برای موتورهای جستجو

علم و روش بهینه سازی سایت، به روش های فنی مثل عنوان صفحه مناسب ، کلمات کلیدی، تگ ها عبارات کلیدی متا تگ ها و توضیحات مناسب و محتوای که موتور سرچ برای آنها اهمیت قائل است، می پردازد. همچنین همانطور که مراحل فوق مشاهده می کنید، سئو یک مرحله قبل از طراحی سایت است، در واقع قبل از اینکه شرکتی برای خود سایتی طراحی کند، باید عوامل سئو را در آن مدنظر قرار دهد تا در آینده به مشکلی برنخورد. اشتباهی رایج که بسیاری از دوستان بدان توجه ندارند. وینتو با تلفیق درست بهینه سازی با عبارات مناسب شهر کرج میتواند سایت شما را به بهترین شکل برای رقابل در این کلانشهر یاری کند. بهینه سازی سایت کرج تخصص وینتو میباشد

از اینرو وینتو تنها بهینه سازی و سئو سایتهای طراحی شده توسط خود را می پذیرد.

­

­

خدمات سئو حرفه ای سایت شما در کرج

وینتو چگونه در سئوی حرفه ای سایت کرج برای من مشارکت میکند؟

چه روش هایی برای سئو موثر سایت مختص شهر کرج وجود دارد؟ سئو حرفه ای کرج چگونه انجام میشود؟
قبل از هرچیز باید بگوییم که بهینه سازی سایت حرفه ای کرج یک کار طولانی و مداوم است که شامل مراحل زیر است:

1-ابتدا­آنالیز سایت کرج­برای کلمات مرتبط با­آن
2- انتخاب کلمات کلید مناسب کرج
3- تولید محتوای سالم و مفید برای جستجوی های کرجی
4- دریافت بازخورد از گوگل و بررسی نتیجه
5- تحلیل رقبا و بررسی مزایا و معایب محتوایی و سئو خارجی
6- بهبود کیفیت محتوا و انتشار محتوای مرتبط
7- بازگشت به مرحله 4 و تکرار مراحل تا رسیدن به نتیجه
8- پس از دریافت نتیجه بازگشت به مرحله 2 و انجام فعالیت برای عبارات کلیدی جدید

­

­

در کل می توان گفت سئو حرفه ای و علم سئو رهنمونی به سوی جلب مشتری و رونق گرفتن شغل شما و کسب درآمد بیشتر شماست.
به چه دلیل باید از متخصص سئو کمک بگیریم؟
صرفه جویی در بزرگترین سرمایه یعنی «زمان»
وینتو­: ارائه کننده خدمات سئو حرفه ای کرج، بهینه سازی سایت کرج،­افزایش بازدید سایت کرج، ارتقا رتبه سایت در گوگل و دیگر موتورهای جستجوی وب و طراحی سایت مطابق استانداردهای سئو سایت

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 13 دی 1396 | 15:42 | نویسنده : adorama | بازدید : 754

” چه روش هایی را می توان به عمل تبدیل کنیم تا افزایش ترافیک وب سایت را­ شاهد باشیم؟” این سوال یکی از پرسش های رایج وب مسترانی است که با وردپرس در حال کار می باشند. و در واقع یکی از مهم ترین آرزو های وب مستران افزایش ترافیک وب سایت خود می باشد. در این مقاله روش هایی برای افزایش ترافیک وب سایت های وردپرسی یاد خواهیم داد.

با ما همراه باشید…

افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت یکی از مهمترین مسایلی است که وب مستران بر روی آن وقت و انرژی بسیاری خرج می کنند. البته این تلاش ها بی جا نیستند، چون که با انجام این امر مهم، می توانید به بسیاری از اهداف کسب و کار خود برسید. حالا چگونه می توانیم ترافیک وب سایت خود را بالا ببریم؟ در سیستم وردپرس با رعایت یکسری نکات کاملا عملی به حدی از موفقیت رسید. مقاله ی ما را دنبال کنید تا به این روش پی ببرید.

ایجاد لیست های­ ایمیل متنوع

افزایش ترافیک وب سایت

در حدود ۷۵ درصد از کاربر هایی که برای اولین بار وب سایت شما را بازدید می کنند. دیگر به وب سایت باز نخواهند گشت. شما باید در اولین بار مراجعه کاربر، با استفاده از روش های خاص ایمیل آنها را به امانت بگیرید تا همزمان با گسترش وب سایت خودآ انها را در روند موفقیت خود سهیم کنید.

نصب و راه اندازی افزونه Yoas SEO

افزایش ترافیک وب سایت

چنانچه افزونه ی کاربردی­yoast seo را بر روی وب سایت وردپرسی خود نصب نکرده اید، حتما همین الان این افزونه را بر روی وب سایت خود نصب کنید. در واقه این افزونه یکی از مهم ترین ابزار های بهینه سازی­ وب سایت وردپرسی شما می باشد. این افزونه علاوه بر این که شما را در ساختن متا تگ های وب سایت یاری می کند بلکه برای شما یک نقشه ی xml­ می سازد تا در موتور های جستجو بهتر دیده شوید.

بهینه سازی پست ها وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت

بهینه سازی پست های وب سایت خود را جدی بگیرید ولی برای اینکه بتوانید این مهم را انجام دهید باید زیر نظر افزونه ی yoast seo­ کار خود را به پیش برده باشید. این افزونه ی واقعا کاربردی به پست های شما امتیاز می دهد و یکسری نکات را برای افزایش ترافیک وب سایت و بهتر دیده شدن به شما گوشزد می کند که با رعایت این نکات حتما جایگاه بهتری از موتور های جستجو دریافت خواهید کرد.

به کار گیری همیشه لینک های داخلی

افزایش ترافیک وب سایت

حتما دیده اید که وب سایت ها بزرگ و محبوب به پست های قبلی خود لینک می دهند. ولی چرا این عمل مهم بوده و برای هر وب سایتی لازم الاجرا می باشد؟ در واقع لینک های داخلی استفاده شده در یک مقاله به موتور های جستجو برای ایندکس بیشتر پست ها کمک می کند و اعلام می دارد این مقاله با سایر مقالات موجود در وب سایت هماهنگ و در ارتباط می باشد. پس لازم است همیشه در مقالات جدید خود به سایر مقالات پیشین لینک داده و به ترافیک بیشتر وب سایت خود کمک کنید.

به کار گیری ابزار های مختلف سئو

افزایش ترافیک وب سایت

ابزرا های مختلفی برای افزایش ترافیک وب سایت های وردپرسی وجود دارد.این ابزار ها کمک شایانی به اوج گیری وب سایت ایفا می کنند. برای مثال می توانید از ابزار Google Keyword­ Planer برای بافتن کلمات کلیدی مهم وب سایت خود استفاده کنید. با این روش کلمات کلیدی را یافته و بر اساس همی نکلمات کلیدی برای وب سایت خود محتوا تولید می کنید.

به کار گیری روش ریچ اسنیپت در وردپرس

افزایش ترافیک وب سایت

در واقع ریچ اسنیپت ها یکسری اطلاعات فوق العاده ای را به محتوا های شما می افزایند که باعث می شود، پست های وب سایت شما در موتور های جستجو بسیار کاربر پسند شده و در نتیجه افزایش ترافیک وب سایت را شاهد باشید.

آسان سازی اشتراک گذاری محتوا توسط کاربر

افزایش ترافیک وب سایت

اشتراک گذاری محتوا ها در رسانه های اجتماعی می تواند یک منبع نامحدود برای افزایش ترافیک وب سایت شما باشد. این ویژگی سبب شده تا اکثر وب سایت های محبوب علاوه بر اینکه در شبکه های اجتماعی صفحه ی رسمی دارند، بلکه با بروز رسانی های مدوام سعی بر افزایش ترافیک وب سایت دارند. هم باید خودتان محتوای خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و هم بستری فراهم سازید تا کاربران محتوا های وب سایت شما را نشر دهند. افزونه های مختلفی برای تولید این بستر وجود دارد ولی باید به یاد داشته باشد که این افزونه های احتمالا سرعت وب سایت شما را کاهش می دهند.

در این راستا می توانید از افزونه ی­Floating Social Bar­برای نشر محتوا های خود توسط کاربران، استفاده کنید این افزونه یک نوار شبک های اجتماعی را برای وب­ سایت شما فراهم می کند تا کاربران محتوا های شما را نشر دهند.

استفاده از رسانه های اجتماعی

افزایش ترافیک وب سایت

استفاده از شبکه های اجتماعی سبب می شود تا با کاربران خود به راحتی و بدون هیچ واسطه ای در ارتباط باشید. در واقع با این ترفند می توانید هم به سوالات و مشگلات کاربر ها رسیدگی کنید و هم نیاز های مشتری را شناخته و با پاسخگویی آنها، برایافزایش ترافیک وب سایت خود کمک بزرگی کرده باشید.

اتوماتیک سازی اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی

افزایش ترافیک وب سایت

برای نشر محتوا در شبکه های اجتماعی قطعا باید وقت زیادی اختصاص دهید. ولی می توانید با استفاده از دو روش­BufferApp­و­IFTTT­ در زمان صرفه جویی کرده و زود تر به اهداف خود برسید.

­

با استفاده از نظرات می توانید اشتیاق کاربران را افزایش دهید.

افزایش ترافیک وب سایت

گفتگو ها یکی از ارکان هر محتوایی می باشد. با استفاده از بخش نظرات در وب سایت در واقع کانال ارتباطی با کاربران، راه اندازی کرده اید. باید توجه داشته باشید که همه ی نظرات را جواب بدهید تا سایر کاربر ها بدانند شما به نظرات آنها ارزش قائلید. با این روش شور اشتیاق کاربران را برای استفاده از محصولات و خدمات دوچندان می کنید.

افزایش ماندگاری کاربران در وب سایت خود

افزایش ترافیک وب سایت

چنانچه بازدیدکنندگان وب سایت شما تجره ی سیرینی از بازدید وب سایت شما داشته باشند، قطعا برای بار چنذ ام هم وب سایت شما را بازدید خواهند کرد و این امر موجب خواهد شد میزان ماندگاری کاربران در وب سایت شما افزایش یافته و در نظر موتور های جستجو پیشرفت قابل ملاحظه ای را داشته باشید. یکی از روش های ایجاد تجربه شیرین، پاسحگوییبه نظرات کاربران می باشد. ولی روش هایی مانند ایحاد پرسش نامه، ویدئو ها، گالری می توانند میزان ماندگاری را افزایش دهند.

استفاده از تصاویر متناسب با محتوا

افزایش ترافیک وب سایت

تصاویر از متون بسیار سرگرم کننده تر هستند، استفاده از تصاویر با کیفیت در سایت نه تنها جلوه مناسبی به سایت شما اضافه میکند، بلکه کمک میکند کاربران وقت بیشتری را در سایت شما صرف کنند. میتوانید از سایت هایی که تصاویر با کیفیت ارائه میکنند تصاویر مورد نظر خود را تهیه کنید و از آنها در سایت خود استفاده کنید. سایت هایی مانند­stock.xchng­و­Unsplash­میتوانند بسیار مفید باشند.

­

استفاده از ویدئو ها برای محتوا

افزایش ترافیک وب سایت

همان طور که اطلاع دارید، آپارات یکی از وب سایت های محبوب کاربران می باشد. دلیل این امر تاثیر گذاری بیشتر ویدئو بر روی کاربران می باشد. یک ویدئو می تواند بسیار بیبشتر از صد ها پست ها تاثیر گذاری داشته باشد. ما توصیه می کنیم در کنار هر محتوایی که برای کاربر ارائه می دهید، یک ویدئو نیز قرار دهید تا کاربر هایی که حوصله ی خواندن ندارند از این ویدئو ها استفاده کرده و وب سایت شما را ارتقا دهند.

افزایش سرعت­ لودینگ وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت

هیچ کاربری بیش از ۵ ثانیه وقت خود را برای بارگذاری وب سایت هدر نمی دهد. اگر وب سایت شما زمان بیشتر از ۵ ثانیه برای لودینگ دارد، حتما به فکر افزایش سرعت وب سایت خود باشید. در کنار این مورد توجه کنید که موتور های جستجو نیز برای وب سایت ها با سرعت ارزش بیشتری قائل هستند و رتبه های بهتری به همچین سایت هایی اعطا می کنند. در وب سایت های وردپرسی معمولا استفاده از افزونه ی متعدد و همچنین آپلود تصاویر حجیم، وب سایت شما را کند می کند. با این وجود همیشه می توانید با استفاده از ابزار­Google Page Speed­ سرعت وب سایت خود را کنترل کنید.

همچنین با استفاده از افزونه های کش سازی مانند­W3 Total Cache­و ­WP Super Cache سرعت وب سایت وردپرسی خود را بالا برده و کاربر ها را از سرعت وب سایت خود شگفت زده کنید.

افزودن پروتکل SSL به وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت

بسیاری از سایت ها از SSL استفاده میکنند، مخصوصا از وقتی که گوگل به سایت های دارای این لایه امنیتی امتیاز بیشتری قائل شد. استفاده از این لایه امنیتی یک تحول بزرگ در سایت شما ایجاد خواهد کرد زیرا آدرس سایت شما را از http به https تغییر خواهد داد. دو راه برای دریافت آن وجود دارد؛ شما میتوانید آن را خریداری کنید و یا یک تاییدیه SSL رایگان دریافت کنید.

در حال حاضر سایت های زیادی از پروتکل SSl­ برای امن نشان دادن وب سایت خود استفاده می کنند. از زمانی که استفاده­ ویژگی­برای گوگل نیز اهمیت پیدا کرده، خیلی بیشتر شده است. در واقع گوگل به سایت های امن بیشتر توجه می کند. پس با بکارگیری این پروتکل در وب سایت خود، نظر گوگل را به وب سایت خود جلب کنید.

افزودن­Add Google Analytics

افزایش ترافیک وب سایت

صاحبان وبسایت ها نیاز دارند تا بدانند که کاربران چگونه سایت آنها را مشاهده میکنند. این اطلاعات به شما کمک میکنند تا بدانید که چه محتوایی را کاربرانتان بیشتر دوست دارند و از چه محتوایی در دفعات بعد باید استفاده نمایید. با استفاده از نصب Google Analytics میتوانید این اطلاعات را به صورت رایگان بدست آورید.

به کارگیری تست A/B

افزایش ترافیک وب سایت

پسند کاربر از UI وب سایت شما بسیار اهمیت دارد چونکه کاربر ها از یکسری وب سایت های جذاب بسیار بازدید می کنند. شما برای اینکه بفهمید کاربر از چه نوع از وب سایت شما بیشتر خوشش می آید، میتوانید دو نوع از وب سایت خود را راه اندازی کرده و تست A/B­ را اجرا کنید.

ایجاد محتوای کاربردی

افزایش ترافیک وب سایت

از مهمترین عوامل افزایش ترافیک وب سایت می توانیم به تولید محتوای منحصر به فرد اشاره کنیم. تولید محتوای منحصر به فرد سبب می شود، کاربر های به وب سایت شما ارزش قائل شده و شما را در افزایش ترافیک کمک شایانی می کنند.

در مورد­تاثیر محتوای تکراری در سئو­مقاله خوبی در سایت­لینکدون­موجود است که به شما خواندن این مقاله را توصیه میکنیم.

امیدواریم با استفاده از این نکات کاربردی ، به افزایش ترافیک وب سایت شما کمک کرده باشیم.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,